Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: Sezon 2021/2022 jesień

Liga: Klasa Okręgowa "RED BOX

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
NKS Niepruszewo 0 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
PATRIA Buk 0 : 0 ORZEŁ Granowo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 2 : 0 Promień Opalenica
Grom Wolsztyn 1 : 1 LZS Otorowo
DĄB Kębłowo 1 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
KORONA Bukowiec 4 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
KS CANARINHOS Skórzewo 3 : 3 HURAGAN Michorzewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 3 : 1 NAP Polonia Nowy Tomyśl
HURAGAN Michorzewo 3 : 0 Grom Wolsztyn
Promień Opalenica 0 : 3 KS CANARINHOS Skórzewo
SOKÓŁ Kaszczor 3 : 4 DĄB Kębłowo
ORZEŁ Granowo 0 : 4 NKS Niepruszewo
KORONA Bukowiec 2 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
SPÓJNIA Strykowo 2 : 2 LZS Otorowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
NAP Polonia Nowy Tomyśl 4 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
LZS Otorowo 1 : 2 HURAGAN Michorzewo
Grom Wolsztyn 1 : 4 Promień Opalenica
PATRIA Buk 1 : 0 SPÓJNIA Strykowo
KORONA Bukowiec 2 : 1 ORZEŁ Granowo
DĄB Kębłowo 1 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
KS CANARINHOS Skórzewo 4 : 2 WIELKOPOLSKA Komorniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 4 : 1 Grom Wolsztyn
Promień Opalenica 1 : 4 LZS Otorowo
SOKÓŁ PNIEWY 3 : 3 NAP Polonia Nowy Tomyśl
PATRIA Buk 1 : 1 NKS Niepruszewo
ORZEŁ Granowo 2 : 1 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ Kaszczor 3 : 1 KS CANARINHOS Skórzewo
SPÓJNIA Strykowo 2 : 0 HURAGAN Michorzewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS Skórzewo 0 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
NKS Niepruszewo 6 : 1 SPÓJNIA Strykowo
LZS Otorowo 6 : 2 WIELKOPOLSKA Komorniki
HURAGAN Michorzewo 1 : 3 Promień Opalenica
NAP Polonia Nowy Tomyśl 0 : 1 ORZEŁ Granowo
SOKÓŁ Kaszczor 1 : 1 Grom Wolsztyn
KORONA Bukowiec 5 : 2 PATRIA Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
NKS Niepruszewo 4 : 6 KORONA Bukowiec
SOKÓŁ PNIEWY 8 : 0 Grom Wolsztyn
WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 1 HURAGAN Michorzewo
PATRIA Buk 2 : 1 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ Kaszczor 1 : 2 LZS Otorowo
ORZEŁ Granowo 1 : 2 KS CANARINHOS Skórzewo
SPÓJNIA Strykowo 3 : 1 Promień Opalenica
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn 0 : 4 ORZEŁ Granowo
LZS Otorowo 2 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
DĄB Kębłowo 1 : 2 NKS Niepruszewo
Promień Opalenica 1 : 5 WIELKOPOLSKA Komorniki
HURAGAN Michorzewo 2 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
NAP Polonia Nowy Tomyśl 1 : 1 PATRIA Buk
KORONA Bukowiec 3 : 1 SPÓJNIA Strykowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
NKS Niepruszewo 5 : 1 NAP Polonia Nowy Tomyśl
SOKÓŁ PNIEWY 5 : 0 HURAGAN Michorzewo
PATRIA Buk 5 : 2 KS CANARINHOS Skórzewo
SOKÓŁ Kaszczor 3 : 0 Promień Opalenica
ORZEŁ Granowo 1 : 3 LZS Otorowo
KORONA Bukowiec 4 : 1 DĄB Kębłowo
SPÓJNIA Strykowo 0 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 0 SOKÓŁ Kaszczor
Grom Wolsztyn 1 : 2 PATRIA Buk
Promień Opalenica 2 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
NAP Polonia Nowy Tomyśl 5 : 3 KORONA Bukowiec
KS CANARINHOS Skórzewo 2 : 2 NKS Niepruszewo
HURAGAN Michorzewo 2 : 0 ORZEŁ Granowo
DĄB Kębłowo 2 : 0 SPÓJNIA Strykowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
NKS Niepruszewo 6 : 1 Grom Wolsztyn
SOKÓŁ PNIEWY 0 : 5 WIELKOPOLSKA Komorniki
PATRIA Buk 3 : 1 LZS Otorowo
KORONA Bukowiec 2 : 0 KS CANARINHOS Skórzewo
DĄB Kębłowo 1 : 2 NAP Polonia Nowy Tomyśl
ORZEŁ Granowo 6 : 0 Promień Opalenica
SPÓJNIA Strykowo 1 : 1 SOKÓŁ Kaszczor
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 7 : 0 ORZEŁ Granowo
KS CANARINHOS Skórzewo 1 : 2 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ Kaszczor 2 : 3 SOKÓŁ PNIEWY
Grom Wolsztyn 2 : 0 KORONA Bukowiec
LZS Otorowo 1 : 3 NKS Niepruszewo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 1 : 2 SPÓJNIA Strykowo
HURAGAN Michorzewo 1 : 3 PATRIA Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KORONA Bukowiec 1 : 2 LZS Otorowo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 4 : 2 KS CANARINHOS Skórzewo
PATRIA Buk 1 : 1 Promień Opalenica
NKS Niepruszewo 2 : 1 HURAGAN Michorzewo
DĄB Kębłowo 2 : 0 Grom Wolsztyn
ORZEŁ Granowo 1 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
SPÓJNIA Strykowo 0 : 3 SOKÓŁ PNIEWY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Promień Opalenica 4 : 1 NKS Niepruszewo
LZS Otorowo 3 : 0 DĄB Kębłowo
Grom Wolsztyn 6 : 3 NAP Polonia Nowy Tomyśl
HURAGAN Michorzewo 1 : 0 KORONA Bukowiec
SOKÓŁ PNIEWY 4 : 2 ORZEŁ Granowo
KS CANARINHOS Skórzewo 1 : 3 SPÓJNIA Strykowo
WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 2 PATRIA Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
NAP Polonia Nowy Tomyśl 2 : 3 LZS Otorowo
NKS Niepruszewo 5 : 0 WIELKOPOLSKA Komorniki
KS CANARINHOS Skórzewo 2 : 1 Grom Wolsztyn
DĄB Kębłowo 2 : 2 HURAGAN Michorzewo
PATRIA Buk 5 : 1 SOKÓŁ Kaszczor
KORONA Bukowiec 5 : 2 Promień Opalenica
SPÓJNIA Strykowo 2 : 2 ORZEŁ Granowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 5 : 1 KORONA Bukowiec
LZS Otorowo 2 : 0 KS CANARINHOS Skórzewo
Grom Wolsztyn 0 : 0 SPÓJNIA Strykowo
Promień Opalenica 1 : 5 DĄB Kębłowo
HURAGAN Michorzewo 3 : 0 NAP Polonia Nowy Tomyśl
SOKÓŁ PNIEWY 2 : 0 PATRIA Buk
SOKÓŁ Kaszczor 2 : 4 NKS Niepruszewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
WIELKOPOLSKA Komorniki 0 : 0 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ PNIEWY 4 : 0 NKS Niepruszewo
LZS Otorowo 1 : 0 Grom Wolsztyn
HURAGAN Michorzewo 2 : 1 KS CANARINHOS Skórzewo
SOKÓŁ Kaszczor 6 : 4 KORONA Bukowiec
ORZEŁ Granowo 2 : 1 PATRIA Buk
Promień Opalenica 1 : 4 NAP Polonia Nowy Tomyśl
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS Skórzewo 3 : 5 Promień Opalenica
SOKÓŁ PNIEWY 4 : 2 KORONA Bukowiec
LZS Otorowo 2 : 1 SPÓJNIA Strykowo
Grom Wolsztyn 0 : 1 HURAGAN Michorzewo
DĄB Kębłowo 2 : 0 SOKÓŁ Kaszczor
NKS Niepruszewo 5 : 0 ORZEŁ Granowo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 1 : 2 WIELKOPOLSKA Komorniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY 1 : 2 DĄB Kębłowo
WIELKOPOLSKA Komorniki 3 : 2 KS CANARINHOS Skórzewo
HURAGAN Michorzewo 2 : 1 LZS Otorowo
ORZEŁ Granowo 1 : 0 KORONA Bukowiec
Promień Opalenica 1 : 2 Grom Wolsztyn
SOKÓŁ Kaszczor 4 : 1 NAP Polonia Nowy Tomyśl
SPÓJNIA Strykowo 0 : 4 PATRIA Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS Skórzewo 4 : 1 SOKÓŁ Kaszczor
NAP Polonia Nowy Tomyśl 0 : 5 SOKÓŁ PNIEWY
Grom Wolsztyn 1 : 4 WIELKOPOLSKA Komorniki
LZS Otorowo 4 : 1 Promień Opalenica
HURAGAN Michorzewo 2 : 0 SPÓJNIA Strykowo
NKS Niepruszewo 4 : 1 PATRIA Buk
DĄB Kębłowo 3 : 2 ORZEŁ Granowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY 4 : 1 KS CANARINHOS Skórzewo
WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 2 LZS Otorowo
ORZEŁ Granowo 1 : 1 NAP Polonia Nowy Tomyśl
Promień Opalenica 0 : 1 HURAGAN Michorzewo
SPÓJNIA Strykowo 1 : 2 NKS Niepruszewo
PATRIA Buk 2 : 2 KORONA Bukowiec
Grom Wolsztyn 3 : 1 SOKÓŁ Kaszczor
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
HURAGAN Michorzewo 1 : 4 WIELKOPOLSKA Komorniki
LZS Otorowo 7 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
Grom Wolsztyn 0 : 1 SOKÓŁ PNIEWY
KS CANARINHOS Skórzewo 3 : 4 ORZEŁ Granowo
DĄB Kębłowo 0 : 1 PATRIA Buk
Promień Opalenica 4 : 2 SPÓJNIA Strykowo
KORONA Bukowiec 4 : 0 NKS Niepruszewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY 1 : 2 LZS Otorowo
NKS Niepruszewo 1 : 1 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ Kaszczor 0 : 1 HURAGAN Michorzewo
PATRIA Buk 3 : 2 NAP Polonia Nowy Tomyśl
WIELKOPOLSKA Komorniki 3 : 0 Promień Opalenica
SPÓJNIA Strykowo 0 : 2 KORONA Bukowiec
ORZEŁ Granowo 3 : 3 Grom Wolsztyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS Skórzewo 3 : 1 PATRIA Buk
Promień Opalenica 5 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
HURAGAN Michorzewo 3 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
LZS Otorowo 2 : 1 ORZEŁ Granowo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 3 : 2 NKS Niepruszewo
WIELKOPOLSKA Komorniki 6 : 0 SPÓJNIA Strykowo
DĄB Kębłowo 1 : 3 KORONA Bukowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY 6 : 1 Promień Opalenica
KORONA Bukowiec 3 : 3 NAP Polonia Nowy Tomyśl
PATRIA Buk 6 : 1 Grom Wolsztyn
SOKÓŁ Kaszczor 5 : 5 WIELKOPOLSKA Komorniki
SPÓJNIA Strykowo 0 : 0 DĄB Kębłowo
ORZEŁ Granowo 7 : 0 HURAGAN Michorzewo
NKS Niepruszewo 1 : 3 KS CANARINHOS Skórzewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Grom Wolsztyn 2 : 0 NKS Niepruszewo
KS CANARINHOS Skórzewo 1 : 1 KORONA Bukowiec
WIELKOPOLSKA Komorniki 3 : 6 SOKÓŁ PNIEWY
Promień Opalenica 0 : 7 ORZEŁ Granowo
LZS Otorowo 3 : 3 PATRIA Buk
NAP Polonia Nowy Tomyśl 2 : 5 DĄB Kębłowo
SOKÓŁ Kaszczor 3 : 2 SPÓJNIA Strykowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY 9 : 2 SOKÓŁ Kaszczor
NKS Niepruszewo 2 : 1 LZS Otorowo
PATRIA Buk 4 : 1 HURAGAN Michorzewo
KORONA Bukowiec 5 : 0 Grom Wolsztyn
ORZEŁ Granowo 1 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
DĄB Kębłowo 0 : 1 KS CANARINHOS Skórzewo
SPÓJNIA Strykowo 2 : 0 NAP Polonia Nowy Tomyśl
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Promień Opalenica 2 : 4 PATRIA Buk
KS CANARINHOS Skórzewo 3 : 2 NAP Polonia Nowy Tomyśl
SOKÓŁ PNIEWY 1 : 0 SPÓJNIA Strykowo
LZS Otorowo 2 : 1 KORONA Bukowiec
Grom Wolsztyn 2 : 2 DĄB Kębłowo
HURAGAN Michorzewo 1 : 3 NKS Niepruszewo
SOKÓŁ Kaszczor 5 : 0 ORZEŁ Granowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
NKS Niepruszewo 6 : 2 Promień Opalenica
PATRIA Buk 1 : 2 WIELKOPOLSKA Komorniki
ORZEŁ Granowo 0 : 4 SOKÓŁ PNIEWY
KORONA Bukowiec 5 : 0 HURAGAN Michorzewo
DĄB Kębłowo 2 : 1 LZS Otorowo
NAP Polonia Nowy Tomyśl 6 : 0 Grom Wolsztyn
SPÓJNIA Strykowo 1 : 0 KS CANARINHOS Skórzewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
Promień Opalenica 3 : 8 KORONA Bukowiec
ORZEŁ Granowo 2 : 1 SPÓJNIA Strykowo
Grom Wolsztyn 2 : 2 KS CANARINHOS Skórzewo
LZS Otorowo 5 : 2 NAP Polonia Nowy Tomyśl
HURAGAN Michorzewo 3 : 2 DĄB Kębłowo
WIELKOPOLSKA Komorniki 3 : 2 NKS Niepruszewo
SOKÓŁ Kaszczor 3 : 2 PATRIA Buk
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS Skórzewo 1 : 1 LZS Otorowo
PATRIA Buk 0 : 3 SOKÓŁ PNIEWY
SPÓJNIA Strykowo 4 : 1 Grom Wolsztyn
NAP Polonia Nowy Tomyśl 3 : 4 HURAGAN Michorzewo
DĄB Kębłowo : Promień Opalenica
KORONA Bukowiec 2 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
NKS Niepruszewo 8 : 1 SOKÓŁ Kaszczor
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2022/2023 wiosna

Klasa Okręgowa "RED BOX grupa 2

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 5

LZS Otorowo  5 : NAP Polonia Nowy Tomyśl
PATRIA Buk  3 : STELLA Luboń
ORKAN Konarzewo  1 : NKS Niepruszewo
ORZEŁ Granowo  3 : Klub Sportowy OBRA Zbąszyń
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II  1 : KORONA Bukowiec
ZŁOCI Złotkowo  1 : KS CANARINHOS Skórzewo
HURAGAN Michorzewo  1 : SZTURM JUNIKOWO Poznań
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2022-10-01
sobota, 00:00

L

LKS KŁOS GAŁOWO : ORKAN Konarzewo
2022-10-04
wtorek

Marcin Turski
2022-10-05
środa, 17:15

L

AP TALENTY POZNAŃ : LKS KŁOS GAŁOWO
2022-10-08
sobota, 00:00

L

HURAGAN Michorzewo : LKS KŁOS GAŁOWO
2022-10-08
sobota

Marcin Kaczmarek
2022-10-15
sobota

Bartosz Księżniakiewicz
2022-10-15
sobota, 00:00

L

LKS KŁOS GAŁOWO : PATRIA Buk
2022-10-15
sobota, 10:00

L

GKS DOPIEWO : LKS KŁOS GAŁOWO
2022-10-23
niedziela, 14:00

L

ORZEŁ Granowo : LKS KŁOS GAŁOWO
2022-10-26
środa

Przemysław Gronek
2022-10-28
piątek

Bartosz Romańczuk
2022-10-29
sobota

Jakub Mikołajczak

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB

https://szamotuly.pl/






Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 135

Liczba odwiedzin łącznie: 99356

Statystyki Szczegółowe