LKS KŁOS GAŁOWO
Strona Główna
Aktualności
Klub
Adres
Kontakt
Zarząd Klubu
Historia
Zdjęcia
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Drużyny przeciwników - Seniorzy
Canarinhos Skórzewo
LZS Otorowo
NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo
Trnovia II Tarnowo Podgórne
Zespoły Młodzieżowe
Junior Młodszy 2022-2023
Kadra
Tabela
Terminarz
Trampkarz 2022/2023
Kadra
Tabela
Terminarz
Foto
Seniorzy
2020r
15.08.2020r Rożnovia-Kłos
22.08.2020r Kłos- Otorowo
25.08.2020r Puchar Polski
28.08.2020r Młynkowo-Kłos
08.09.2020r Puchar Polski
13.09.2020r Gaj Mały-Kłos
27.09.2020r Kłos-Ryczywół
04.10.2020r Kaźmierz-Kłos
11.10.2020r Kłos-Obrowo
17.10.2020r Gaj Wielki-Kłos
25.10.2020r Kłos-Sieraków
08.11.2020r Tarnowo Podgórne-Kłos
14.11.2020r Kłos-Kwilcz
2021r
25.04.2021 Kłos-Gaj Mały
03.05.2021 Kłos- Młynkowo
09.05.2021 Ryczywół - Kłos
12.05.2021 Lipa - Kłos
15.05.2021 Kłos - Kaźmierz
23.05.2021 Obrowo - Kłos
30.05.2021 Kłos - Gaj Wielki
03.06.2021 Kłos- Rożnowo
05.06.2021 Sieraków - Kłos
13.06.2021 Kłos- Tarnowo Podgórne
19.06.2021 Kwilcz - Kłos
26.06.2021 Otorowo - Kłos
2021/2022
22.08.2021 Kłos - Spójnica Strykowo
29.08.2021 Kłos - PATRIA Buk
04.09.2021 Niepruszewo - Kłos
12.09.2021 Kłos - Korona Bukowiec (2:4)
18.09.2021 Dąb Kębłowo - Kłos (2-5)
26.09.2021 KŁOS - NAP Polonia NOWY TOMYŚL (2:2 )
02.10.2021 KS Canarinhos Skórzewo - KŁOS (1:1 )
09.10.2021 KŁOS - GROM Wolsztyn (4:3)
16.10.2021 LZS OTOROWO - KŁOS Gałowo (6:2)
24.10.2021 KŁOS Gałowo - HURAGAN Michorzewo
30.10.2021 PROMIEŃ Opalenica - KŁOS Gałowo
06.11.2021 KŁOS Gałowo - WIELKOPOLSKA Komorniki
20.03.2022 Strykowo - Kłos (3-6)
26.03.2022 Buk-Kłos (0-5)
04.04.2022 Kłos - Niepruszewo (1-0)
10.04.2022 Bukowiec - Kłos (1-0)
16.04.2022 Kłos Gałowo - Dąb Kębłowo (3-2)
23.04.2022 NAP Polonia NOWY TOMYŚL - KŁOS Gałowo (1-2)
30.04.2021r KŁOS Gałowo - KS Canarinhos Skórzewo (7:0)
07.05.2022r GROM Wolsztyn - KŁOS Gałowo (0:3)
14.05.2022r KŁOS Gałowo - LZS OTOROWO (1:1)
21.05.2022r HURAGAN Michorzewo - KŁOS Gałowo (1:7)
29.05.2022r KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica (5:0)
03.06.2022r WIELKOPOLSKA Komorniki - KŁOS Gałowo (5:1)
08.06.2022 Kłos-Kaszczor (9-1)
16.06.2022r SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo (3:1)
19.06.2022 KŁOS Gałowo - ORZEŁ Granowo (2:1)
2022/2023
15.08.2022r KŁOS Gałowo - SZTURM JUNIKOWO Poznań (0:0)
20.08.2022r NKS Niepruszewo - KŁOS Gałowo (1:2)
28.08.2022 KŁOS Gałowo - KS Canarinhos Skórzewo
03.09.2022 NAP Polonia NOWY TOMYŚL - KŁOS Gałowo (0-5)
10.09.2022 KŁOS Gałowo - SPARTA Szamotuły (0-1)
17.09.2022r KŁOS Gałowo - LZS OTOROWO
24.09.2022r ZŁOCI Złotkowo - KŁOS Gałowo
02.10.2022r KŁOS Gałowo - ORKAN Konarzewo (1:0)
09.10.2022r HURAGAN Michorzewo - KŁOS Gałowo
16.10.2022r KŁOS Gałowo - PATRIA Buk
22.10.2022 ORZEŁ Granowo - KŁOS Gałowo
29.10.2022 KŁOS Gałowo - GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
06.11.2022r KORONA Bukowiec - KŁOS Gałowo
19.11.2022r STELLA Luboń - KŁOS Gałowo
19.03.2023r SZTURM JUNIKOWO Poznań - KŁOS Gałowo
26.03.2023r KŁOS Gałowo - NKS Niepruszewo
01.04.2023r KS Canarinhos Skórzewo - KŁOS Gałowo
15.04.2023 SPARTA Szamotuły - KŁOS Gałowo
Junior Młodszy
2021r
25.04.2021 Skoki - Kłos
08.05.2021 Kłos- Puszczykowo
19.05.2021 Suchy Las - Kłos
29.05.2021 Kaźmierz - Kłos
02.06.2021 Kłos - Kaźmierz
05.06.2021 Kłos - Skoki
13.06.2021 Puszczykowo - Kłos
19.06.2021 Kłos - Suchy Las
2021/2022 jesień
28.08.2021r Gałowo - Kaźmierz
04.09.2021r Suchy Las - Kłos
15.09.2021 Kłos-Lipno Stęszew (1-3)
25.09.2021 GKS Dopiewo - KŁOS ( 1:1 )
02.10.2021 KŁOS Gałowo - Klub Sportowy OBRA Zbąszyń
10.10.2021 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KŁOS Gałowo (0:3)
16.10.2021 AS ORLIK KAŹMIERZ - KŁOS Gałowo (1:2)
23.10.2021 KŁOS Gałowo - SUCHARY Suchy Las
07.11.2021 LIPNO Stęszew - KŁOS Gałowo
14.11.2021 KŁOS Gałowo - GKS Dopiewo ( 2:3 )
20.11.2021 Klub Sportowy OBRA Zbąszyń - KŁOS Gałowo (2:1)
2021/2022 wiosna
02.04.2022 Zbąszyń - Kłos (2-0)
Trampkarze
2020/2021 wiosna
24.04.2021 Zakrzewo - Kłos
01.05.2021 Opalenica - Kłos
16.05.2021 Kłos - Luboń
22.05.2021 Kłos - Opalenica
05.06.2021 Kłos - Zakrzewo
20.06.2021 Luboń - Kłos
2021/2022 jesień
04.09.2021r Korona Zakrzewo - Kłos
11.09.2021r Kłos - AP Oborniki
19.09.2021r Wronki - KŁOS (0:6)
02.10.2021 KŁOS - SUCHARY Suchy Las ( 1:4 )
09.10.2021 KŁOS Gałowo - KORONA ZAKRZEWO (2:2)
16.10.2021 AP OBORNIKI - KŁOS Gałowo
24.10.2021 KŁOS Gałowo - AS WRONKI (8:0)
2021/2022 wiosna
04.04.2022 Kłos-Oborniki (4-4)
09.04.2022 Kłos-AS Wronki (3:0)
15.05.2022 Kłos - Las Puszczykowo (8:4)
20.06.2022 Las Puszczykowo - Kłos ( 3:2)
2022/2023 jesień C2 gr.2
04.09.2022r UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MSP Szamotuły (4:2)
12.09.2022r MSP Szamotuły - GKS Dopiewo (3:5)
14.09.2022r GROM Plewiska - MSP Szamotuły (9:3)
24.09.2022r MSP Szamotuły - LKS Baborówko (1:2)
02.10.2022r MSP Szamotuły - AP OSIR LWÓWEK
05.10.2022r AP TALENTY POZNAŃ - MSP Szamotuły
08.10.2022r MSP Szamotuły - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
22.10.2022r MSP Szamotuły - GROM Plewiska
12.11.2022r AP OSIR LWÓWEK - MSP Szamotuły
19.11.2022r MSP Szamotuły - AP TALENTY POZNAŃ
Młodziki
2021r
25.04.2021 Sieraków - MSP
01.05.2021 Pniewy - MSP
07.05.2021 MSP - Lwówek
12.05.2021 Oborniki - MSP
03.06.2021 MSP - Wysogotowo
2021/2022 jesień
11.09.2021r MSP Szamotuły - AS Wronki
19.09.2021 Winogrady - MSP (5:1)
25.09.2021 MSP Szamotuły - AP OBORNIKI II
03.10.2021 LKS Baborówko - MSP Szamotuły
16.10.2021 AS WRONKI - MSP Szamotuły
23.10.2021 MSP Szamotuły - OTPS WINOGRADY Poznań
28.10.2021 AP OBORNIKI II - MSP Szamotuły
06.11.2021 MSP Szamotuły - LKS Baborówko
2021/2022 wiosna
04.04.2022 Młodziki MSP- Pniewy
10.04.2022 Baborówko - MSP (2-0)
Junior Młodszy B2
28.08.2022r Promień Opalenica - Kłos Gałowo 4-3 (3-1)
03.09.2022r KŁOS Gałowo - NKS Niepruszewo (2:4)
06.09.2022 AS WRONKI - KŁOS Gałowo
11.09.2022r KŁOS Gałowo - SPÓJNIA Strykowo (0:2)
14.09.2022r AP OBORNIKI - KŁOS Gałowo (5:2)
02.10.2022r KŁOS Gałowo - ORŁY PNIEWY
08.10.2022r KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica
05.11.2022r KŁOS Gałowo - AP OBORNIKI
Zakończenie rundy - grupy młodzieżowe
03.12.2022r
Strony piłkarskie
PZPN
90 minut
WZPN
JarderSport
Strefa rodzica
Oświadczenie Klubowe
Archiwum sezonów
Archiwum sezonów
Trampkarz KŁOS Gałowo - KORONA ZAKRZEWO 09.10.2021r
Składki
LikeBox
Spotkania
Tabela
Seniorzy
Sezon: Sezon 2023/2024 jesień-wiosna
Liga okręgowa
M
Pkt
BB
1
OTPS WINOGRADY POZNAŃ
17
42
35
2
LKS KŁOS GAŁOWO
17
41
33
3
LIDER SWARZĘDZ
17
40
24
4
CLESCEVIA KLESZCZEWO
17
34
18
5
LUBOŃSKI KS LUBOŃ
17
32
22
6
KS POLONIA POZNAŃ
17
29
15
7
LZS OTOROWO
17
24
-4
8
KS CANARINHOS SKÓRZEWO
17
23
5
9
KS FAŁKOWO
17
21
-11
10
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
17
19
-12
11
ZŁOCI ZŁOTKOWO
17
18
-7
12
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
17
16
-6
13
CZARNI CZERNIEJEWO
17
13
-47
14
NKS NIEPRUSZEWO
17
12
-22
15
LECHITA KŁECKO
17
11
-22
16
SOKÓŁ DUSZNIKI
17
11
-21
Terminarz
Seniorzy
Kolejka: 17
SOKÓŁ DUSZNIKI
3
:
3
LECHITA KŁECKO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
3
:
1
CZARNI CZERNIEJEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ
3
:
2
LZS OTOROWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO
1
:
1
KS CANARINHOS SKÓRZEWO
KS FAŁKOWO
0
:
4
CLESCEVIA KLESZCZEWO
NKS NIEPRUSZEWO
1
:
2
LIDER SWARZĘDZ
LKS KŁOS GAŁOWO
5
:
2
OTPS WINOGRADY POZNAŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
2
:
3
KS POLONIA POZNAŃ
Kalendarium
2024-03-30
sobota
Franciszek Smoczek
2024-03-30
sobota
Kacper Skrzypczak
2024-04-11
czwartek
Mateusz Sołtysiak
2024-04-20
sobota
Patryk Fiedler
2024-04-27
sobota
Jakub Chudziak
2024-04-28
niedziela
Patryk Spichaj
Ostatnia galeria
PARTNER TECHNICZNY ADIDAS I R-GOL
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB
×
Galeria: Trampkarz KŁOS Gałowo - KORONA ZAKRZEWO 09.10.2021r
Zaloguj
Zarejestruj
Regulamin
Kontakt
© 2020 Webcare Sp. z o. o.
v.C4615