Junior Młodszy 08.10.2022r KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 1
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 2
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 3
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 4
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 5
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 6
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 7
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 8
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 9
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 10
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 11
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 12
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 13
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 14
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 15
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 16
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 17
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 18
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 19
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 20
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 21
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 22
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 23
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 24
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 25
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 26
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 27
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 28
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 29
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 30
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 31
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 32
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 33
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 34
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 35
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 36
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 37
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 38
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 39
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 40
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 41
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 42
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 43
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 44
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 45
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 46
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 47
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 48
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 49
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 50
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 51
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 52
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 53
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 54
Junior Młodszy 08.10.2022r  KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica obrazek 55

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2023/2024 jesień-wiosna

Liga okręgowa RED BOX gr 2

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 19

SOKÓŁ DUSZNIKI  1 : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
LECHITA KŁECKO  1 : LIDER SWARZĘDZ
ZŁOCI ZŁOTKOWO  6 : CZARNI CZERNIEJEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ  1 : KS FAŁKOWO
NKS NIEPRUSZEWO  1 : KS POLONIA POZNAŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II  2 : LZS OTOROWO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA  0 : CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kalendarium

2024-04-20
sobota

Patryk Fiedler
2024-04-21
niedziela, 15:30

L

LKS KŁOS GAŁOWO : CZARNI CZERNIEJEWO
2024-04-27
sobota

Jakub Chudziak
2024-04-28
niedziela

Patryk Spichaj
2024-05-03
piątek

Michał Hudy
2024-05-11
sobota

Tymon Uryzaj
2024-05-12
niedziela

Wojciech Szwedek
2024-05-12
niedziela, 11:00

L

ORŁY PNIEWY : LKS KŁOS GAŁOWO
2024-05-18
sobota

Piotr Bilewski

PARTNER TECHNICZNY ADIDAS I R-GOL


INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB

https://szamotuly.pl/






Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 119615

Statystyki Szczegółowe