Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: Sezon 2023/2024 jesień-wiosna

Liga: Liga okręgowa RED BOX gr 2

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
CZARNI CZERNIEJEWO 1 : 1 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 0 : 3 KS POLONIA POZNAŃ
NKS NIEPRUSZEWO 1 : 4 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
ZŁOCI ZŁOTKOWO 1 : 2 LIDER SWARZĘDZ
KS FAŁKOWO 2 : 0 LZS OTOROWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO 4 : 2 SOKÓŁ DUSZNIKI
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 1 : 1 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO 4 : 3 SOKÓŁ DUSZNIKI
KS POLONIA POZNAŃ 0 : 3 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
LZS OTOROWO 3 : 2 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 2 : 1 ZŁOCI ZŁOTKOWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO 2 : 0 KS FAŁKOWO
LIDER SWARZĘDZ 4 : 1 NKS NIEPRUSZEWO
CZARNI CZERNIEJEWO 0 : 2 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO 3 : 7 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 1 : 0 LZS OTOROWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 2 : 1 CLESCEVIA KLESZCZEWO
KS FAŁKOWO 2 : 1 SOKÓŁ DUSZNIKI
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 4 : 2 CZARNI CZERNIEJEWO
NKS NIEPRUSZEWO 0 : 6 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 0 : 3 KS POLONIA POZNAŃ

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LIDER SWARZĘDZ 3 : 1 LECHITA KŁECKO
KS FAŁKOWO 1 : 1 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
LZS OTOROWO 1 : 0 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS POLONIA POZNAŃ 5 : 3 NKS NIEPRUSZEWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO 4 : 0 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
CZARNI CZERNIEJEWO 4 : 1 ZŁOCI ZŁOTKOWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 3 : 2 SOKÓŁ DUSZNIKI

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO 6 : 4 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 6 : 0 LIDER SWARZĘDZ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 2 : 2 KS FAŁKOWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 4 : 5 LZS OTOROWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 5 : 1 SOKÓŁ DUSZNIKI
NKS NIEPRUSZEWO 5 : 1 CZARNI CZERNIEJEWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 6 : 2 CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
LIDER SWARZĘDZ 6 : 1 SOKÓŁ DUSZNIKI
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 1 : 2 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 4 : 2 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
LZS OTOROWO 1 : 0 NKS NIEPRUSZEWO
KS FAŁKOWO 6 : 4 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS POLONIA POZNAŃ 5 : 3 LECHITA KŁECKO
CLESCEVIA KLESZCZEWO 3 : 4 ZŁOCI ZŁOTKOWO

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 2 : 2 KS POLONIA POZNAŃ
LECHITA KŁECKO 7 : 2 CZARNI CZERNIEJEWO
LIDER SWARZĘDZ 6 : 2 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 3 : 1 KS FAŁKOWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 2 : 6 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 1 : 3 SOKÓŁ DUSZNIKI
NKS NIEPRUSZEWO 2 : 3 CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 2 : 4 SOKÓŁ DUSZNIKI
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 0 : 1 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 2 : 1 ZŁOCI ZŁOTKOWO
KS FAŁKOWO 1 : 1 NKS NIEPRUSZEWO
LZS OTOROWO 4 : 1 LECHITA KŁECKO
KS POLONIA POZNAŃ 3 : 1 LIDER SWARZĘDZ
CZARNI CZERNIEJEWO 0 : 7 OTPS WINOGRADY POZNAŃ

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 4 : 1 LZS OTOROWO
NKS NIEPRUSZEWO 4 : 4 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
ZŁOCI ZŁOTKOWO 4 : 0 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 3 : 0 KS POLONIA POZNAŃ
LECHITA KŁECKO 2 : 5 CLESCEVIA KLESZCZEWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 3 : 3 SOKÓŁ DUSZNIKI
LIDER SWARZĘDZ 8 : 1 CZARNI CZERNIEJEWO

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LZS OTOROWO 0 : 0 LIDER SWARZĘDZ
KS FAŁKOWO 2 : 1 LECHITA KŁECKO
KS POLONIA POZNAŃ 3 : 0 SOKÓŁ DUSZNIKI
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 0 : 0 ZŁOCI ZŁOTKOWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO 2 : 2 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 3 : 0 NKS NIEPRUSZEWO
CZARNI CZERNIEJEWO 0 : 2 KS CANARINHOS SKÓRZEWO

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO 1 : 4 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 2 : 1 KS FAŁKOWO
NKS NIEPRUSZEWO 4 : 3 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
ZŁOCI ZŁOTKOWO 0 : 0 SOKÓŁ DUSZNIKI
KS POLONIA POZNAŃ 8 : 0 CZARNI CZERNIEJEWO
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 3 : 3 LZS OTOROWO
LIDER SWARZĘDZ 3 : 1 CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LZS OTOROWO 2 : 1 KS POLONIA POZNAŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 6 : 0 LECHITA KŁECKO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 3 : 2 NKS NIEPRUSZEWO
KS FAŁKOWO 0 : 2 LIDER SWARZĘDZ
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 2 : 2 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CLESCEVIA KLESZCZEWO 2 : 1 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
CZARNI CZERNIEJEWO 1 : 0 SOKÓŁ DUSZNIKI

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO 0 : 0 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
NKS NIEPRUSZEWO 4 : 4 SOKÓŁ DUSZNIKI
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 0 : 1 KS FAŁKOWO
KS POLONIA POZNAŃ 3 : 1 CLESCEVIA KLESZCZEWO
LIDER SWARZĘDZ 4 : 2 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 5 : 3 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
CZARNI CZERNIEJEWO 3 : 0 LZS OTOROWO

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LZS OTOROWO 5 : 5 SOKÓŁ DUSZNIKI
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 0 : 0 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 2 : 0 LECHITA KŁECKO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 0 : 3 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CLESCEVIA KLESZCZEWO 4 : 1 CZARNI CZERNIEJEWO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 2 : 3 LIDER SWARZĘDZ
KS FAŁKOWO 3 : 2 KS POLONIA POZNAŃ

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
CZARNI CZERNIEJEWO 3 : 2 KS FAŁKOWO
LECHITA KŁECKO 2 : 3 NKS NIEPRUSZEWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 1 : 0 ZŁOCI ZŁOTKOWO
LZS OTOROWO 1 : 3 CLESCEVIA KLESZCZEWO
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 4 : 1 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
LIDER SWARZĘDZ 1 : 0 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS POLONIA POZNAŃ 1 : 3 LUBOŃSKI KS LUBOŃ

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI 0 : 4 CLESCEVIA KLESZCZEWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 7 : 2 NKS NIEPRUSZEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 9 : 1 CZARNI CZERNIEJEWO
LZS OTOROWO 4 : 1 KS FAŁKOWO
KS POLONIA POZNAŃ 1 : 2 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
LIDER SWARZĘDZ 2 : 0 ZŁOCI ZŁOTKOWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 0 : 1 KS CANARINHOS SKÓRZEWO

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI 3 : 3 LECHITA KŁECKO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 3 : 1 CZARNI CZERNIEJEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 3 : 2 LZS OTOROWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO 1 : 1 KS CANARINHOS SKÓRZEWO
KS FAŁKOWO 0 : 4 CLESCEVIA KLESZCZEWO
NKS NIEPRUSZEWO 1 : 2 LIDER SWARZĘDZ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 2 : 3 KS POLONIA POZNAŃ

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
CLESCEVIA KLESZCZEWO 4 : 3 LUBOŃSKI KS LUBOŃ
SOKÓŁ DUSZNIKI 4 : 4 KS FAŁKOWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ 2 : 1 LECHITA KŁECKO
CZARNI CZERNIEJEWO 0 : 2 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS POLONIA POZNAŃ 1 : 3 ZŁOCI ZŁOTKOWO
LZS OTOROWO 3 : 3 CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
KS CANARINHOS SKÓRZEWO 0 : 2 NKS NIEPRUSZEWO

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI 1 : 5 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
LECHITA KŁECKO 1 : 1 LIDER SWARZĘDZ
ZŁOCI ZŁOTKOWO 6 : 0 CZARNI CZERNIEJEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ 1 : 1 KS FAŁKOWO
NKS NIEPRUSZEWO 1 : 4 KS POLONIA POZNAŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II 2 : 4 LZS OTOROWO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA 0 : 4 CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI : LUBOŃSKI KS LUBOŃ
LIDER SWARZĘDZ : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CZARNI CZERNIEJEWO : NKS NIEPRUSZEWO
LZS OTOROWO : ZŁOCI ZŁOTKOWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO : GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS FAŁKOWO : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
KS CANARINHOS SKÓRZEWO : LECHITA KŁECKO

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
OTPS WINOGRADY POZNAŃ : KS CANARINHOS SKÓRZEWO
SOKÓŁ DUSZNIKI : LIDER SWARZĘDZ
ZŁOCI ZŁOTKOWO : CLESCEVIA KLESZCZEWO
NKS NIEPRUSZEWO : LZS OTOROWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II : KS FAŁKOWO
LECHITA KŁECKO : KS POLONIA POZNAŃ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA : LUBOŃSKI KS LUBOŃ

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
KS FAŁKOWO : ZŁOCI ZŁOTKOWO
CZARNI CZERNIEJEWO : LECHITA KŁECKO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ : GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS POLONIA POZNAŃ : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CLESCEVIA KLESZCZEWO : NKS NIEPRUSZEWO
KS CANARINHOS SKÓRZEWO : LIDER SWARZĘDZ

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO : LZS OTOROWO
SOKÓŁ DUSZNIKI : KS CANARINHOS SKÓRZEWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ : CZARNI CZERNIEJEWO
LIDER SWARZĘDZ : KS POLONIA POZNAŃ
ZŁOCI ZŁOTKOWO : LUBOŃSKI KS LUBOŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
NKS NIEPRUSZEWO : KS FAŁKOWO

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
LZS OTOROWO : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
SOKÓŁ DUSZNIKI : GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
LUBOŃSKI KS LUBOŃ : NKS NIEPRUSZEWO
CZARNI CZERNIEJEWO : LIDER SWARZĘDZ
KS POLONIA POZNAŃ : KS CANARINHOS SKÓRZEWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO : LECHITA KŁECKO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA : ZŁOCI ZŁOTKOWO

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO : KS FAŁKOWO
SOKÓŁ DUSZNIKI : KS POLONIA POZNAŃ
KS CANARINHOS SKÓRZEWO : CZARNI CZERNIEJEWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ : CLESCEVIA KLESZCZEWO
NKS NIEPRUSZEWO : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
ZŁOCI ZŁOTKOWO : GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
LIDER SWARZĘDZ : LZS OTOROWO

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
LZS OTOROWO : KS CANARINHOS SKÓRZEWO
SOKÓŁ DUSZNIKI : ZŁOCI ZŁOTKOWO
KS FAŁKOWO : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
CLESCEVIA KLESZCZEWO : LIDER SWARZĘDZ
LUBOŃSKI KS LUBOŃ : LECHITA KŁECKO
CZARNI CZERNIEJEWO : KS POLONIA POZNAŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II : NKS NIEPRUSZEWO

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ DUSZNIKI : CZARNI CZERNIEJEWO
LECHITA KŁECKO : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
NKS NIEPRUSZEWO : ZŁOCI ZŁOTKOWO
LIDER SWARZĘDZ : KS FAŁKOWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ : LUBOŃSKI KS LUBOŃ
KS CANARINHOS SKÓRZEWO : CLESCEVIA KLESZCZEWO
KS POLONIA POZNAŃ : LZS OTOROWO

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
KS FAŁKOWO : LIDER SWARZĘDZ
SOKÓŁ DUSZNIKI : NKS NIEPRUSZEWO
LZS OTOROWO : CZARNI CZERNIEJEWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO : KS POLONIA POZNAŃ
LUBOŃSKI KS LUBOŃ : LIDER SWARZĘDZ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II : LECHITA KŁECKO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA : OTPS WINOGRADY POZNAŃ

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
LECHITA KŁECKO : ZŁOCI ZŁOTKOWO
SOKÓŁ DUSZNIKI : LZS OTOROWO
LIDER SWARZĘDZ : CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
KS POLONIA POZNAŃ : KS FAŁKOWO
OTPS WINOGRADY POZNAŃ : GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
KS CANARINHOS SKÓRZEWO : LUBOŃSKI KS LUBOŃ
CZARNI CZERNIEJEWO : CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
KS FAŁKOWO : CZARNI CZERNIEJEWO
NKS NIEPRUSZEWO : LECHITA KŁECKO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II : LIDER SWARZĘDZ
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA : KS CANARINHOS SKÓRZEWO
CLESCEVIA KLESZCZEWO : LZS OTOROWO
ZŁOCI ZŁOTKOWO : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
LUBOŃSKI KS LUBOŃ : KS POLONIA POZNAŃ

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2023/2024 jesień-wiosna

Liga okręgowa RED BOX gr 2

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 19

SOKÓŁ DUSZNIKI  1 : OTPS WINOGRADY POZNAŃ
LECHITA KŁECKO  1 : LIDER SWARZĘDZ
ZŁOCI ZŁOTKOWO  6 : CZARNI CZERNIEJEWO
LUBOŃSKI KS LUBOŃ  1 : KS FAŁKOWO
NKS NIEPRUSZEWO  1 : KS POLONIA POZNAŃ
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II  2 : LZS OTOROWO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA  0 : CLESCEVIA KLESZCZEWO

Kalendarium

2024-04-20
sobota

Patryk Fiedler
2024-04-21
niedziela, 15:30

L

LKS KŁOS GAŁOWO : CZARNI CZERNIEJEWO
2024-04-27
sobota

Jakub Chudziak
2024-04-28
niedziela

Patryk Spichaj
2024-05-03
piątek

Michał Hudy
2024-05-11
sobota

Tymon Uryzaj
2024-05-12
niedziela

Wojciech Szwedek
2024-05-12
niedziela, 11:00

L

ORŁY PNIEWY : LKS KŁOS GAŁOWO
2024-05-18
sobota

Piotr Bilewski

PARTNER TECHNICZNY ADIDAS I R-GOL


INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB