LKS KŁOS GAŁOWO
Strona Główna
Aktualności
Klub
Adres
Kontakt
Zarząd Klubu
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Drużyny przeciwników - Seniorzy
Canarinhos Skórzewo
LZS Otorowo
NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo
Trnovia II Tarnowo Podgórne
UKS Lider Swarzędz
KS Polonia Poznań
Czarni Czerniejewo
CLESCEVIA Kleszczewo
KS Fałkowo
Luboński KS Luboń
CONCORDIA Murowana Goślina
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
Sokół Duszniki
Zespoły Młodzieżowe
Junior Młodszy
Kadra
Tabela
Terminarz
Młodziki
Kadra
Tabela
Terminarz
Foto
Seniorzy
2020r
15.08.2020r Rożnovia-Kłos
22.08.2020r Kłos- Otorowo
25.08.2020r Puchar Polski
28.08.2020r Młynkowo-Kłos
08.09.2020r Puchar Polski
13.09.2020r Gaj Mały-Kłos
27.09.2020r Kłos-Ryczywół
04.10.2020r Kaźmierz-Kłos
11.10.2020r Kłos-Obrowo
17.10.2020r Gaj Wielki-Kłos
25.10.2020r Kłos-Sieraków
08.11.2020r Tarnowo Podgórne-Kłos
14.11.2020r Kłos-Kwilcz
2021r
25.04.2021 Kłos-Gaj Mały
03.05.2021 Kłos- Młynkowo
09.05.2021 Ryczywół - Kłos
12.05.2021 Lipa - Kłos
15.05.2021 Kłos - Kaźmierz
23.05.2021 Obrowo - Kłos
30.05.2021 Kłos - Gaj Wielki
03.06.2021 Kłos- Rożnowo
05.06.2021 Sieraków - Kłos
13.06.2021 Kłos- Tarnowo Podgórne
19.06.2021 Kwilcz - Kłos
26.06.2021 Otorowo - Kłos
2021/2022
22.08.2021 Kłos - Spójnica Strykowo
29.08.2021 Kłos - PATRIA Buk
04.09.2021 Niepruszewo - Kłos
12.09.2021 Kłos - Korona Bukowiec (2:4)
18.09.2021 Dąb Kębłowo - Kłos (2-5)
26.09.2021 KŁOS - NAP Polonia NOWY TOMYŚL (2:2 )
02.10.2021 KS Canarinhos Skórzewo - KŁOS (1:1 )
09.10.2021 KŁOS - GROM Wolsztyn (4:3)
16.10.2021 LZS OTOROWO - KŁOS Gałowo (6:2)
24.10.2021 KŁOS Gałowo - HURAGAN Michorzewo
30.10.2021 PROMIEŃ Opalenica - KŁOS Gałowo
06.11.2021 KŁOS Gałowo - WIELKOPOLSKA Komorniki
20.03.2022 Strykowo - Kłos (3-6)
26.03.2022 Buk-Kłos (0-5)
04.04.2022 Kłos - Niepruszewo (1-0)
10.04.2022 Bukowiec - Kłos (1-0)
16.04.2022 Kłos Gałowo - Dąb Kębłowo (3-2)
23.04.2022 NAP Polonia NOWY TOMYŚL - KŁOS Gałowo (1-2)
30.04.2021r KŁOS Gałowo - KS Canarinhos Skórzewo (7:0)
07.05.2022r GROM Wolsztyn - KŁOS Gałowo (0:3)
14.05.2022r KŁOS Gałowo - LZS OTOROWO (1:1)
21.05.2022r HURAGAN Michorzewo - KŁOS Gałowo (1:7)
29.05.2022r KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica (5:0)
03.06.2022r WIELKOPOLSKA Komorniki - KŁOS Gałowo (5:1)
08.06.2022 Kłos-Kaszczor (9-1)
16.06.2022r SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo (3:1)
19.06.2022 KŁOS Gałowo - ORZEŁ Granowo (2:1)
2022/2023
15.08.2022r KŁOS Gałowo - SZTURM JUNIKOWO Poznań (0:0)
20.08.2022r NKS Niepruszewo - KŁOS Gałowo (1:2)
28.08.2022 KŁOS Gałowo - KS Canarinhos Skórzewo
03.09.2022 NAP Polonia NOWY TOMYŚL - KŁOS Gałowo (0-5)
10.09.2022 KŁOS Gałowo - SPARTA Szamotuły (0-1)
17.09.2022r KŁOS Gałowo - LZS OTOROWO
24.09.2022r ZŁOCI Złotkowo - KŁOS Gałowo
02.10.2022r KŁOS Gałowo - ORKAN Konarzewo (1:0)
09.10.2022r HURAGAN Michorzewo - KŁOS Gałowo
16.10.2022r KŁOS Gałowo - PATRIA Buk
22.10.2022 ORZEŁ Granowo - KŁOS Gałowo
29.10.2022 KŁOS Gałowo - GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
06.11.2022r KORONA Bukowiec - KŁOS Gałowo
19.11.2022r STELLA Luboń - KŁOS Gałowo
19.03.2023r SZTURM JUNIKOWO Poznań - KŁOS Gałowo
26.03.2023r KŁOS Gałowo - NKS Niepruszewo
01.04.2023r KS Canarinhos Skórzewo - KŁOS Gałowo
15.04.2023 SPARTA Szamotuły - KŁOS Gałowo
2023/2024
LIDER SWARZĘDZ - KŁOS Gałowo
Junior Młodszy
2021r
25.04.2021 Skoki - Kłos
08.05.2021 Kłos- Puszczykowo
19.05.2021 Suchy Las - Kłos
29.05.2021 Kaźmierz - Kłos
02.06.2021 Kłos - Kaźmierz
05.06.2021 Kłos - Skoki
13.06.2021 Puszczykowo - Kłos
19.06.2021 Kłos - Suchy Las
2021/2022 jesień
28.08.2021r Gałowo - Kaźmierz
04.09.2021r Suchy Las - Kłos
15.09.2021 Kłos-Lipno Stęszew (1-3)
25.09.2021 GKS Dopiewo - KŁOS ( 1:1 )
02.10.2021 KŁOS Gałowo - Klub Sportowy OBRA Zbąszyń
10.10.2021 GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KŁOS Gałowo (0:3)
16.10.2021 AS ORLIK KAŹMIERZ - KŁOS Gałowo (1:2)
23.10.2021 KŁOS Gałowo - SUCHARY Suchy Las
07.11.2021 LIPNO Stęszew - KŁOS Gałowo
14.11.2021 KŁOS Gałowo - GKS Dopiewo ( 2:3 )
20.11.2021 Klub Sportowy OBRA Zbąszyń - KŁOS Gałowo (2:1)
2021/2022 wiosna
02.04.2022 Zbąszyń - Kłos (2-0)
Trampkarze
2020/2021 wiosna
24.04.2021 Zakrzewo - Kłos
01.05.2021 Opalenica - Kłos
16.05.2021 Kłos - Luboń
22.05.2021 Kłos - Opalenica
05.06.2021 Kłos - Zakrzewo
20.06.2021 Luboń - Kłos
2021/2022 jesień
04.09.2021r Korona Zakrzewo - Kłos
11.09.2021r Kłos - AP Oborniki
19.09.2021r Wronki - KŁOS (0:6)
02.10.2021 KŁOS - SUCHARY Suchy Las ( 1:4 )
09.10.2021 KŁOS Gałowo - KORONA ZAKRZEWO (2:2)
16.10.2021 AP OBORNIKI - KŁOS Gałowo
24.10.2021 KŁOS Gałowo - AS WRONKI (8:0)
2021/2022 wiosna
04.04.2022 Kłos-Oborniki (4-4)
09.04.2022 Kłos-AS Wronki (3:0)
15.05.2022 Kłos - Las Puszczykowo (8:4)
20.06.2022 Las Puszczykowo - Kłos ( 3:2)
2022/2023 jesień C2 gr.2
04.09.2022r UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MSP Szamotuły (4:2)
12.09.2022r MSP Szamotuły - GKS Dopiewo (3:5)
14.09.2022r GROM Plewiska - MSP Szamotuły (9:3)
24.09.2022r MSP Szamotuły - LKS Baborówko (1:2)
02.10.2022r MSP Szamotuły - AP OSIR LWÓWEK
05.10.2022r AP TALENTY POZNAŃ - MSP Szamotuły
08.10.2022r MSP Szamotuły - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
22.10.2022r MSP Szamotuły - GROM Plewiska
12.11.2022r AP OSIR LWÓWEK - MSP Szamotuły
19.11.2022r MSP Szamotuły - AP TALENTY POZNAŃ
Młodziki
2021r
25.04.2021 Sieraków - MSP
01.05.2021 Pniewy - MSP
07.05.2021 MSP - Lwówek
12.05.2021 Oborniki - MSP
03.06.2021 MSP - Wysogotowo
2021/2022 jesień
11.09.2021r MSP Szamotuły - AS Wronki
19.09.2021 Winogrady - MSP (5:1)
25.09.2021 MSP Szamotuły - AP OBORNIKI II
03.10.2021 LKS Baborówko - MSP Szamotuły
16.10.2021 AS WRONKI - MSP Szamotuły
23.10.2021 MSP Szamotuły - OTPS WINOGRADY Poznań
28.10.2021 AP OBORNIKI II - MSP Szamotuły
06.11.2021 MSP Szamotuły - LKS Baborówko
2021/2022 wiosna
04.04.2022 Młodziki MSP- Pniewy
10.04.2022 Baborówko - MSP (2-0)
Junior Młodszy B2
28.08.2022r Promień Opalenica - Kłos Gałowo 4-3 (3-1)
03.09.2022r KŁOS Gałowo - NKS Niepruszewo (2:4)
06.09.2022 AS WRONKI - KŁOS Gałowo
11.09.2022r KŁOS Gałowo - SPÓJNIA Strykowo (0:2)
14.09.2022r AP OBORNIKI - KŁOS Gałowo (5:2)
02.10.2022r KŁOS Gałowo - ORŁY PNIEWY
08.10.2022r KŁOS Gałowo - PROMIEŃ Opalenica
05.11.2022r KŁOS Gałowo - AP OBORNIKI
Zakończenie rundy - grupy młodzieżowe
03.12.2022r
Strony piłkarskie
PZPN
90 minut
WZPN
Łączy Nas Piłka
Strefa rodzica
Oświadczenie Klubowe
Archiwum sezonów
Archiwum sezonów
WOJCIECH HERMANOWICZ
KAJETAN IDKOWIAK
DAWID JANKOWSKI
Pozycja na boisku:
bramkarz
Data urodzenia:
2005-11-17
Mecze w sezonie:
14
Czas gry w sezonie:
692
Gole w sezonie:
0
Asysty w sezonie:
0
Żółte kartki w sezonie:
0
Czerwone kartki w sezonie:
0
Status:
Aktualny członek kadry
Statystyki rozegranych spotkań
Spotkanie
LKS KŁOS GAŁOWO vs SZTURM JUNIKOWO Poznań
-
-
-
-
-
-
NKS Niepruszewo vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs KS CANARINHOS Skórzewo
-
-
-
-
-
-
NAP Polonia Nowy Tomyśl vs LKS KŁOS GAŁOWO
28'
(63')
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs SPARTA Szamotuły
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs LZS Otorowo
-
-
-
-
-
-
ZŁOCI Złotkowo vs LKS KŁOS GAŁOWO
11'
(80')
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs ORKAN Konarzewo
-
-
-
-
-
-
HURAGAN Michorzewo vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs PATRIA Buk
22'
(72')
-
-
-
-
ORZEŁ Granowo vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
21'
(70')
-
-
-
-
KORONA Bukowiec vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs Klub Sportowy OBRA Zbąszyń
31'
(60')
-
-
-
-
STELLA Luboń vs LKS KŁOS GAŁOWO
10'
(85')
-
-
-
-
SZTURM JUNIKOWO Poznań vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
KS CANARINHOS Skórzewo vs LKS KŁOS GAŁOWO
95'
-
-
-
-
-
SPARTA Szamotuły vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LZS Otorowo vs LKS KŁOS GAŁOWO
7'
(88')
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs ZŁOCI Złotkowo
-
-
-
-
-
-
ORKAN Konarzewo vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs HURAGAN Michorzewo
75'
(75')
-
-
-
-
PATRIA Buk vs LKS KŁOS GAŁOWO
-
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs ORZEŁ Granowo
91'
-
-
-
-
-
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II vs LKS KŁOS GAŁOWO
94'
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs KORONA Bukowiec
63'
(62')
-
-
-
-
Klub Sportowy OBRA Zbąszyń vs LKS KŁOS GAŁOWO
98'
-
-
-
-
-
LKS KŁOS GAŁOWO vs STELLA Luboń
46'
(46')
-
-
-
-
Łącznie
692'
-
0
0
0
0
Składki
LikeBox
Spotkania
Tabela
Seniorzy
Sezon: Sezon 2023/2024 jesień-wiosna
Liga okręgowa RED BOX gr 2
M
Pkt
BB
1
LKS KŁOS GAŁOWO
21
51
49
2
OTPS WINOGRADY POZNAŃ
21
51
41
3
LIDER SWARZĘDZ
21
48
27
4
CLESCEVIA KLESZCZEWO
21
41
18
5
LUBOŃSKI KS LUBOŃ
21
39
23
6
KS POLONIA POZNAŃ
21
32
11
7
ZŁOCI ZŁOTKOWO
21
30
10
8
LZS OTOROWO
21
29
-6
9
KS CANARINHOS SKÓRZEWO
21
24
-4
10
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
21
23
-4
11
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
21
23
-13
12
KS FAŁKOWO
21
23
-17
13
NKS NIEPRUSZEWO
21
16
-25
14
LECHITA KŁECKO
21
16
-22
15
CZARNI CZERNIEJEWO
21
16
-61
16
SOKÓŁ DUSZNIKI
21
12
-27
Terminarz
Seniorzy
Kolejka: 21
OTPS WINOGRADY POZNAŃ
3
:
0
KS CANARINHOS SKÓRZEWO
SOKÓŁ DUSZNIKI
0
:
1
LIDER SWARZĘDZ
ZŁOCI ZŁOTKOWO
5
:
0
CLESCEVIA KLESZCZEWO
NKS NIEPRUSZEWO
1
:
1
LZS OTOROWO
GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne II
3
:
1
KS FAŁKOWO
LECHITA KŁECKO
2
:
1
KS POLONIA POZNAŃ
LKS KŁOS GAŁOWO
9
:
1
CZARNI CZERNIEJEWO
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
1
:
2
LUBOŃSKI KS LUBOŃ
Kalendarium
2024-05-03
piątek
Michał Hudy
2024-05-11
sobota
Tymon Uryzaj
2024-05-12
niedziela
Wojciech Szwedek
2024-05-12
niedziela, 11:00
L
ORŁY PNIEWY
:
LKS KŁOS GAŁOWO
2024-05-18
sobota
Piotr Bilewski
2024-05-24
piątek
Wojciech Hwalisz
2024-05-26
niedziela, 16:00
L
CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
:
LKS KŁOS GAŁOWO
Ostatnia galeria
PARTNER TECHNICZNY ADIDAS I R-GOL
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB
Statystyki
Statystyki są odświeżane co godzinę.
Liczba odwiedzin dzisiaj: 0
Liczba odwiedzin łącznie: 119615
Statystyki Szczegółowe
Zaloguj
Zarejestruj
Regulamin
Kontakt
© 2020 Webcare Sp. z o. o.
v.C4615