SZTURM JUNIKOWO Poznań

0

:

0

95' SZTURM JUNIKOWO Poznań
90'+2 LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
89' SZTURM JUNIKOWO Poznań
63' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Król
55' SZTURM JUNIKOWO Poznań
46' SZTURM JUNIKOWO Poznań
44' SZTURM JUNIKOWO Poznań
35' SZTURM JUNIKOWO Poznań
26' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kowalik
W dniu dzisiejszym Seniorzy rozpoczęli sezon 2022/2023 w którym już w pierwszej kolejce przyszło Nam się zmierzyć z Zespołem który został wzmocniony w przerwie letniej i już przed sezonem zapowiada walkę o V ligę.
Od początku oba Zespoły spokojnie przeciwnik lepiej operował piłką, my natomiast czekaliśmy na kontrę i kilka sytuacji wykreowaliśmy. Do przerwy wynik brzmiał 0-0.
Po przerwie Goście przejęli inicjatywę kreując sobie kilka sytuacji ale w bramce świetnie interweniował Jakub Szczepankiewicz lub nasz blok defensywny. W ostatniej akcji meczu mogliśmy przechylić szalę na swoją stronę jednak Paweł Stachura został powalony ma 25 metrze. 🛑 Dla Gości jednak więcej już się nie wydarzyło. Dziękujemy Szturm Junikowo Poznań za dobre widowisko powodzenia dalej. Naszym chłopaków należą się ogromne 👏👏👏 za walkę i ♥️ zostawione na boisku. Dziękujęmy również Zapaleńcom za obecność i wsparcie 💪
Kłos Gałowo-Szturm Junikowo Poznań 0-0 (0-0)
Za tydzień Seniorzy rozegrają mecz wyjazdowy w Niepruszewie z miejscowym NKS.

2022-08-15 17:00

Łukasz Spychała, Mateusz Paszko, Emil Kaseja, Krzysztof Nowak, Arkadiusz Fiedler, Dawid Brędowski, Kajetan Idkowiak