LKS KŁOS GAŁOWO

0

:

3

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy 24 kolejkę przeciwko FAS KS Fałkowo. Na wstępie chcemy pogratulować gospodarzom, bowiem cały mecz mimo ogromnych braków kadrowych grali w 10!
Mecz był bez historii, od pierwszej do ostatniej minuty był pod dyktando Kłosa. Drużyna z Fałkowa broniła się w 10 pod własnym polem bramkowym, a my próbowaliśmy przedrzeć się przez mur. Już w 3 minucie po prostopadłym podaniu Mateusza Sołtysiak, bramkę zdobył kapitan drużyny Wojciech Szwedek. Dalsza część pierwszej połowy była popisem nieskuteczności Kłosa.
Druga połowa, niczym się nie różniła od pierwszej. W 51 minucie bramkę na 2:0 z "woleja" zdobył Mateusz Sołtysiak. Mecz w 85 minucie zamknął po asyście Mateusza Sołtysiaka, Jakub Kamiński, strzałem w samo okienko zza linii 16 metra.
Drużynie z Fałkowa, jeszcze raz gratulujemy postawy. Dziękujemy Naszym kibicom za wsparcie i doping. Zostało Nam 6 meczów! 6 które musimy wygrać i będziemy w piłkarskim raju. Wierzcie w Nas, a My Was nie zawiedziemy! 💚