CLESCEVIA KLESZCZEWO

4

:

2

Na zakończenie 23 kolejki rozegraliśmy domowe spotkanie przeciwko KS Clescevia Kleszczewo. Drużyna ta jako ostatnia wygrała z Nami spotkanie, a było to dokładnie 15 kolejek temu! Krótko mówiąc, cel mieliśmy jeden, odegrać się za tamtą porażkę.
Od pierwszej minuty na boisku było widać, kto nie bez przypadku jest liderem tabeli. Graliśmy ładnie dla oka, stwarzaliśmy sobie dogodne sytuację. W końcu w 23 minucie po prostopadłym podaniu Macieja Michalaka, niezawodny ostatnio Wojciech Szwedek w sytuacji sam na sam wyprowadza Kłosa na prowadzenie. Obraz gry nie zmienił się do 33 minuty, gdy fatalny w skutkach błąd popełnił Nasz bramkarz Kajetan Idkowiak, goście doprowadzają do remisu 1:1.
Druga połowa przebiega dokładnie tak jak pierwsza, w 55 minucie faulowany w polu karnym jest Wojciech Szwedek, do "11" podchodzi Mateusz Sołtysiak który zdobywa bramkę na 2:1. Goście nie zdążyli wznowić gry, a już przegrywali 3:1, po szybkiej akcji i asyście Pawła Stachury, bramkę zdobył Dawid Ruman. W 65 minucie prowadzimy już różnica 3 bramek, ponownie bramkę z za pola karnego zdobywa Mateusz Sołtysiak i ponownie asystował Wojciech Szwedek. Goście w 72 ustalają wynik meczu na 4:2 z rzutu karnego.
Wygrywamy bardzo ważny mecz z nieprzyjemnym przeciwnikiem. Chcemy aby ta seria trwała do końca rozgrywek i zrobimy wszystko co w Naszej mocy aby V liga zagościła do Gałowa. Dziękujemy niezawodnym kibicom za wsparcie i doping oraz Pod Przykrywką i Soprano za poczęstunek po meczu! 💚
Kajtuś niczym się nie przejmuj, nie raz ratowałeś Naszą drużynę, głowa wysoko do góry! 👊

2024-05-05 18:00