2024-04-29 11:00  -  LKS KŁOS GAŁOWO

PONIEDZIAŁKOWA KAWKA !

Poniedziałkowa kawka ☕
Do sobotniego zwycięstwa odniósł się Patryk Spichaj.
"Jadąc do Otorowa wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Derby zawsze rządzą się swoimi prawami, poza tym rywale zawsze mocno się ,, spinali'' na spotkania z Kłosem. Już do przerwy mogliśmy śmiało prowadzić różnicą 2,3 bramek, jednak byliśmy bardzo nieskuteczni. Zespół z Otorowa stworzył jedną groźną sytuację i od razu zamienił ją na bramkę. Do przerwy schodzimy przegrywając 0:1, jednak rozmowa w szatni z trenerem poskutkowała tym, że na drugą połowę wychodzimy pełni wiary i pewności siebie. Mimo licznych prowokacji ze strony gospodarzy (pozdrawiam szczególnie jednego Pana dobrze znanego i zapamiętanego w Gałowie) i uniemożliwiania ,,gry w piłkę'' w końcu dopięliśmy swego i po dwóch absolutnie zasłużonych rzutach karnych wykorzystanych przez Wojtka wywozimy 3 bardzo cenne punkty z ciężkiego terenu. Jako drużyna pokazaliśmy charakter i nawet przez sekundę nie zwątpiliśmy w końcowy sukces. Po raz kolejny dziękujemy naszym wspaniałym kibicom, których ze swojej wierności i przywiązaniu klubowi znają już dosłownie wszyscy!!!💚💚💚 My ze swojej strony obiecujemy, że do końca sezonu zrobimy wszystko, żebyście byli z nas dumni! Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne ciężkie spotkanie, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z Clescevią Kleszczewo. Hej KŁOS 💚👊💪"