LKS KŁOS GAŁOWO

1

:

2

95' LKS KŁOS GAŁOWO Szymon Sołtysiak
95' LKS KŁOS GAŁOWO Wojciech Szwedek
94' LZS OTOROWO
92' LKS KŁOS GAŁOWO Maciej Sołtysiak
87' LZS OTOROWO
86' LZS OTOROWO
84' LKS KŁOS GAŁOWO Maciej Sołtysiak
68' LKS KŁOS GAŁOWO Marcin Chorzępa
60' LKS KŁOS GAŁOWO Wojciech Szwedek
46' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
46' LZS OTOROWO
35' LZS OTOROWO
33' LZS OTOROWO
0' LZS OTOROWO po meczu
W dzisiejsze, południe udaliśmy, się do Otorowa, gdzie rozegraliśmy mecz derbowy w ramach ligi okręgowej. Jak wiemy z tabeli, LZS Otorowo gra już o "nic", nie grozi im spadek, ani nie grają o najwyższe cele. My za to chcemy, pokazać pełną dominację w tej lidze, dlatego jechaliśmy do Otorowa tylko i wyłącznie z myślą o 3 punktach
Jak to wcześniej pisaliśmy derby rządzą się swoimi prawami, sztab szkoleniowy bardzo dobrze rozczytał zespół gospodarzy, widzieliśmy gdzie zespół z za miedzy jest najgroźniejszy. W pierwszej połowie, w pierwszych 30 minutach powinniśmy już prowadzić 3:0, dwukrotnie bliski zdobycia bramki był Nasz najlepszy strzelec Dawid Ruman oraz Paweł Stachura. W 33 minucie to gospodarze rozgrywają szybko stały fragment gry i wychodzą na prowadzenie, 1:0 do przerwy dla Otorowa.
Druga połowa, to już dominacja Kłosa, ostre słowa w przerwie wyraźnie poskutkowały. W 60 minucie po faulu w polu karnym na Dawidzie Rumanie do "11" podchodzi Wojciech Szwedek po czym pewnym strzałem wyrównuje stan meczu na 1:1. Następne minuty meczu przebiegają pod dyktando Kłosa, to My jesteśmy na fali, jesteśmy bliscy strzelenia bramki. Gdy wydaje się, że mecz zakończy się remisem, kluczowa staje się 95' minuta! Szymon Sołtysiak zagrywa długą piłkę, faulowany w polu karnym zostaje Wojciech Szwedek i ten sam zawodnik ponownie pewnym strzałem daje zwycięstwo i jakże ważne 3 punkty w rywalizacji o V ligę!!!! 👊
Czujemy w zespole, że jesteśmy nie do zatrzymania, zrobimy wszystko co w Naszej mocy, aby zostało tak do końca sezonu! 💪
Dziękujemy, najlepszym kibicom okręgu, za głośny doping i wsparcie! Jesteście najlepsi, takie dni jak dzisiejszy przechodzą do historii klubu!