2024-04-15 11:00  -  LKS KŁOS GAŁOWO

PONIEDZIAŁKOWA KAWKA !

Poniedziałkowa kawka ☕
Do sobotniego zwycięstwa nad Polonią Poznań odniósł się strzelec dwóch bramek Wojciech Szwedek.
" Sobotnie spotkanie było dla Nas bardzo istotne, chcieliśmy za wszelką cenę wygrać, wiedząc że TPS Winogrady lub Lider Swarzędz stracą punkty. Mecz ułożył się dla Nas bardzo korzystnie, do przerwy wygrywaliśmy 2:0, ale szczerze trzeba powiedzieć, że gospodarze w pierwszych 45 minutach grali bardzo dobrze i stwarzali sobie groźne sytuacje pod Naszą bramką. Druga połowa to już pełna dominacja Kłosa z boiska było czuć, że mamy kontrolę nad przebiegiem spotkania i nic złego nie ma prawa się przydarzyć. Bardzo cieszą mnie dwie bramki zdobyte, które dedykuję mojej żonie oraz dzieciom. Dziękuję Naszym kibicom za wsparcie w każdym meczu, czy to gramy u siebie czy na wyjeździe, wiemy że na trybunach zawsze jest zielono. Jesteśmy liderem ligi i chcemy Nim pozostać do 22 czerwca"