1

:

1

70' LIDER SWARZĘDZ
53' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
52' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Spichaj
37' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
13' LIDER SWARZĘDZ
7' LIDER SWARZĘDZ
4' LIDER SWARZĘDZ
W Wielką Sobotę rozegraliśmy mecz w Swarzędzu z niepokonanym u siebie UKS Lider Swarzędz seniorzy.
Już w pierwszych minutach mogliśmy zdobyć bramki, najpierw bliski zdobycia bramki z głowy był Jakub Kamiński, a chwilę później Maciej Michalak. W 7 minucie niespodziewanie to gospodarze po jednym długim podaniu zdobywają bramkę na 1:0. Reszta drugiej połowy jest bardzo wyrównana, swoje okazje do zdobycia bramki miał Wojciech Szwedek oraz Paweł Stachura. Do przerwy przegrywamy 1:0.
Druga połowa rozpoczynamy się od Naszych ataków, w 53 minucie po szybko rozegranym rzucie z autu i dośrodkowaniu Marcina Chorzępy, najwyżej wyskoczył Maciej Michalak, który zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze w tym sezonie. W 70 minucie po jednym z kontrataków i faulu na Pawle Stachurze, drugą żółtą kartkę otrzymuje obrońca Lidera. Gramy resztę spotkania w przewadze, jednak nie przekłada się to na zwycięską bramkę.
Remisujemy mecz na najtrudniejszym terenie w tej lidze, mimo ogromnych braków kadrowych szanujemy ten punkt i przygotowujemy się do następnych meczów ligowych. Dziękujemy kibicom za wsparcie i gorący doping 😉👊
Życzymy Wszystkim sympatykom Kłosa, spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych 🐣

2024-03-30 11:00

Łukasz Spychała, Waldemar Mazurowski, Krystian Biedny, Kacper Chudziak, Piotr Madej