OTPS WINOGRADY POZNAŃ

5

:

2

95' LKS KŁOS GAŁOWO Mateusz Sołtysiak
90'+1 LKS KŁOS GAŁOWO Mateusz Sołtysiak
81' OTPS WINOGRADY POZNAŃ
69' OTPS WINOGRADY POZNAŃ
65' LKS KŁOS GAŁOWO Marcin Chorzępa
55' LKS KŁOS GAŁOWO Marcin Chorzępa
51' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
45'+3 OTPS WINOGRADY POZNAŃ
44' OTPS WINOGRADY POZNAŃ
33' OTPS WINOGRADY POZNAŃ
18' OTPS WINOGRADY POZNAŃ
10' LKS KŁOS GAŁOWO Maciej Michalak
8' LKS KŁOS GAŁOWO Szymon Sołtysiak
Hit kolejki nie zawiódł! Kłos miażdży lidera! 👊
W dniu dzisiejszym wszystkie oczy zwrócone były na Gałowo, gdzie Kłos podejmował drużynę TPS Winogrady. Chcieliśmy zrewanżować się, za spotkanie z drugiej kolejki gdzie przegraliśmy 2:1.
Mecz rozpoczął się dla Nas najgorzej jak tylko mógł. Groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Nasz kapitan Dawid Jankowski, los Nas niestety nie oszczędza, jeśli chodzi o urazy w drużynie. Goście już w 7 minucie wyszli na prowadzenie, po rzucie różnym samobójczą bramkę zdobył Marcin Chorzępa. I właściwie od tamtej pory do ostatniej minuty to Kłos dominował drużynę z Poznania. Graliśmy agresywnie, bardzo szybko. Swoje sytuację miał Wojciech Szwedek, Marcin Chorzępa czy Paweł Stachura. Nadomiar złego goście w końcowej fazie pierwszej połowy otrzymali czerwoną kartkę. Wynik do przerwy 0:1 dla TPS.
W 53 minucie po podaniu Wojciecha Szwedka bramkę wyrównująca pewnym strzałem zdobył Jakub Kamiński. Goście nie zdążyli rozpocząć gry, a już przegrywali 2:1, bramkę po podaniu Mateusza Sołtysiak i błędzie bramkarza zdobył Marcin Chorzępa. Kłos nadal atakował i stwarzał groźne sytuacje. W 65 minucie po prostopadłym podaniu Maksymiliana Biedziaka, drugą bramkę zdobył Marcin Chorzępa. Mimo to goście się nie poddawali i próbowali groźnie kontrować wykorzystując swoich szybkich skrzydłowych, w 69 minucie zdobywają bramkę która pozwalała im na próbę wywiezienia chociaż punktu z Gałowa. Mecz w doliczonym czasie gry, zakończył dwukrotnie Mateusz Sołtysiak, najpierw po podaniu Marcina Chorzępy a później po zagraniu Michała Kąkola.
Było to niesamowite popołudnie przy Sportowej 3. Odnosimy 9 zwycięstwo z rzędu co jest rekordem tej ligi! Twierdza Gałowo jest nadal nie do zdobycia dla przeciwników, dodatkowo TPS poraz pierwszy doznaje smaku porażki, a my zbliżamy się tylko na jedno oczko do Nich.
Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za przybycie, to dla Was gramy, to dla Was wygrywamy 💚