2023-08-04 20:00  -  LKS KŁOS GAŁOWO

SPARING NR 3

Sparing nr 3
Lubuszanin Trzcianka 2:4 ( 2:3 ) Kłos Gałowo
Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych drużyna Kłosa Gałowo udała się do Trzcianki na sprawdzian z miejscowym Lubuszaninem.
Mecz od pierwszej do ostatniej minuty na pewno podobał się licznie zgromadzonym kibicom. Pierwszą bramkę zdobili gospodarze po fenomenalnym uderzeniu Pawła Iwanickiego byłego zawodnika Warty Poznań czy Chojniczanki Chojnice. Odpowiedź Kłosa była natychmiastowa, po szybkiej kontrze i asyście Mateusza Sołtysiaka, bramkę zdobył Bartosz Romańczuk. Lubuszanin ponownie wyszedł na prowadzenie po uderzeniu z dystansu Krystiana Feciucha zawodnika z przeszłością ekstraklasową. Na 2:2 z rzutu wolnego bramkę ponownie zdobył Bartosz Romańczuk. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na 2:3 bramkę zdobył Nasz nowy nabytek Maciej Sołtysiak.
Druga połowa była prowadzona w szybkim tempie. Lubuszanin prowadził grę, ale Kłos dzielnie się bronił i nie pozwolił zdobyć bramki gospodarzom, za to Kłos wyprowadzał zabójcze kontry. Po jednym z takich kontraktów hat-tricka i wynik meczu ustalił niezawodny Bartosz Romanczuk.
Warto dodać, że mecz odbył się na drugim boisku w Trzciance które wyglądało dosłownie perfekcyjnie 👏 Ciekawe jak wygląda pierwsza płyta? 🤯
Dziękujęmy drużynie lubuszanin.futbolowo.pl za możliwość sprawdzenia się i pokazania przed Waszą publicznością oraz życzymy powodzenia w V lidze.