2023-07-21 21:00  -  LKS KŁOS GAŁOWO

SPARING NR 1

Sparing nr 1
Kłos Gałowo 3:3 Sparta Oborniki
W dniu dzisiejszym drużyna seniorów rozegrała swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Na dobrze przygotowanej płycie w Objezierzu rozegraliśmy mecz z drużyną Sparty Oborniki występującej w V lidze.
Pierwsza połowa stała na bardzo dużej intensywności. Bramkę na 1:0 dla Kłosa po stałym fragmencie gry zdobył zawodnik testowany. W 30 minucie po jednym z kontrataków Sparta wyrównała. Swoję okazję do strzelania bramki miał dwukrotnie z głowy Marcin Chorzępa oraz z rzutu wolnego Wojciech Szwedek.
Początek drugiej połowy należał do Kłosa, najpierw na 2:1 bramkę zdobył Bartosz Romańczuk, a następnie po bardzo ładnej akcji indywidualnej na 3:1 strzelił Arek Fiedler. W 83 minucie tracimy bramkę po rzucie różnym, a chwilę później po błędzie indywidualnym Sparta ustala wynik meczu na 3:3.
Bardzo dobra jednostka treningowa za Nami z mocnym przeciwnikiem, drużynie z Obornik życzymy powodzenia w V lidze, a my skupiamy się na treningach i pracujemy dalej. Warto zaznaczyć że, w dniu dzisiejszym brakowało aż 9 zawodników przebywających na urlopach z rodzinami 😉
Następny mecz rozegramy w przyszły weekend z Rożnovią Różnowo.