Terminarz

Drużyna: Młodzik

Sezon: Sezon 2020/2021 wiosna

Liga: Młodzik D2 grupa 3

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KP Warta Sieraków 10 : 0 AP OSIR LWÓWEK
SOKÓŁ PNIEWY 2 : 3 MSP Szamotuły
AP II Oborniki 4 : 0 Victoria Wysogotowo

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
AP OSIR LWÓWEK 0 : 7 AP II Oborniki
SOKÓŁ PNIEWY 0 : 11 KP Warta Sieraków
MSP Szamotuły 7 : 0 Victoria Wysogotowo

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
AP II Oborniki 3 : 3 SOKÓŁ PNIEWY
Victoria Wysogotowo 11 : 0 AP OSIR LWÓWEK
KP Warta Sieraków 3 : 0 MSP Szamotuły

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
MSP Szamotuły 4 : 0 AP OSIR LWÓWEK
SOKÓŁ PNIEWY 7 : 3 Victoria Wysogotowo
KP Warta Sieraków 4 : 0 AP II Oborniki

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
AP II Oborniki 2 : 2 MSP Szamotuły
AP OSIR LWÓWEK 4 : 8 SOKÓŁ PNIEWY
Victoria Wysogotowo 1 : 2 KP Warta Sieraków

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MSP Szamotuły 7 : 1 SOKÓŁ PNIEWY
Victoria Wysogotowo 3 : 2 AP II Oborniki
AP OSIR LWÓWEK 0 : 12 KP Warta Sieraków

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Victoria Wysogotowo 1 : 2 MSP Szamotuły
KP Warta Sieraków 10 : 2 SOKÓŁ PNIEWY
AP II Oborniki 8 : 0 AP OSIR LWÓWEK

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
AP OSIR LWÓWEK 8 : 3 Victoria Wysogotowo
MSP Szamotuły 1 : 5 KP Warta Sieraków
SOKÓŁ PNIEWY : AP II Oborniki

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
AP II Oborniki : KP Warta Sieraków
AP OSIR LWÓWEK : MSP Szamotuły
Victoria Wysogotowo : SOKÓŁ PNIEWY

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
SOKÓŁ PNIEWY : AP OSIR LWÓWEK
MSP Szamotuły : AP II Oborniki
KP Warta Sieraków : Victoria Wysogotowo

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: Sezon 2020/2021

Klasa A "PROTON" grupa 2

M Pkt BB
1 Herb klubu LZS Otorowo LZS Otorowo 22 54 73
2 Herb klubu LKS KŁOS GAŁOWO LKS KŁOS GAŁOWO 21 53 67
3 Herb klubu LKS Lipa LKS Lipa 22 42 38
4 Herb klubu ROŻNOVIA Rożnowo ROŻNOVIA Rożnowo 21 41 27
5 Herb klubu Zieloni Gaj Mały Zieloni Gaj Mały 21 39 24
6 Herb klubu Tarnovia III Tarnowo Podgórne Tarnovia III Tarnowo Podgórne 20 35 21
7 Herb klubu Rzemieślnik Kwilcz Rzemieślnik Kwilcz 21 29 -17
8 Herb klubu LZS Huragan Młynkowo LZS Huragan Młynkowo 23 28 -43
9 Herb klubu Czarni Kaźmierz Czarni Kaźmierz 21 22 -34
10 Herb klubu Byki Obrowo Byki Obrowo 22 18 -37
11 Herb klubu Warta Sieraków Warta Sieraków 21 15 -50
12 Herb klubu Golnica Ryczywół Golnica Ryczywół 21 13 -36
13 Herb klubu KS Gaj Wielki KS Gaj Wielki 20 11 -33

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 24

Tarnovia III Tarnowo Podgórne  5 : Zieloni Gaj Mały
ROŻNOVIA Rożnowo  5 : LZS Huragan Młynkowo
Byki Obrowo  2 : Czarni Kaźmierz
KS Gaj Wielki  6 : Golnica Ryczywół
Rzemieślnik Kwilcz  3 : LKS Lipa

Kalendarium

2021-06-13
niedziela, 16:00

L

LKS KŁOS GAŁOWO : Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2021-06-13
niedziela, 18:00

L

Las Puszczykowo : LKS KŁOS GAŁOWO
2021-06-19
sobota, 15:00

L

LKS KŁOS GAŁOWO : RED BOX Poznań Suchy Las
2021-06-19
sobota, 16:00

L

Rzemieślnik Kwilcz : LKS KŁOS GAŁOWO
2021-06-20
niedziela, 12:00

L

Luboński 1943 Luboń : LKS KŁOS GAŁOWO
2021-06-25
piątek

Zofia Skowrońska
2021-06-25
piątek

Zofia Skowrońska
2021-06-26
sobota, 16:00

L

LZS Otorowo : LKS KŁOS GAŁOWO
2021-07-01
czwartek

Kamil Kukawka
2021-07-04
niedziela

Arkadiusz Fiedler
2021-07-04
niedziela

Paweł Leja

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE NASZ KLUB

https://szamotuly.pl/






LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 176

Liczba odwiedzin łącznie: 6915

Statystyki Szczegółowe