ORZEŁ Granowo

2

:

1

88' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
69' ORZEŁ Granowo
43' ORZEŁ Granowo
37' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
W dniu dzisiejszym Seniorzy zakończyli sezon 2021/2022 meczem z Orłem Granowo. 30 kolejka Red Box Klasy Okręgowej przypadła na 19 czerwca i w ten upalny dzień dobrze rozpoczęli mecz bo już w 5 minucie wynik po indywidualnej akcji otworzył Paweł Stachura. Mimo upału zawody prowadzone z obu stron w dobrym tempie. Do przerwy prowadzimy 1-0 i wydawało się że kolejne bramki są kwestią czasu jednak jeden błąd w ustawieniu i Goście wyrównują. My jednak do końca walczyliśmy o 3 pkt i udało się w 90 minucie kolejny raz Paweł Stachura wyprowadza Nas na prowadzenie. Ważnym aspektem dzisiejszego meczu było również rozegranie kolejnych minut przez Krystiana Biednego z drużyny juniorów (rocznik 2005) oraz Arkadiusza Fiedlera (2006). Brawo dla Chłopaków oraz dla całej drużyny za walkę mimo upału oraz jak zwykle dla Zapaleńców za obecność i wsparcie 💪💪💪
Ostatecznie zajmujemy 3 mieście w lidze ale na podsumowanie przyjdzie czas w osobnym poście.