SOKÓŁ Kaszczor

9

:

1

84' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
82' LKS KŁOS GAŁOWO Wiesław Rzeszowski
74' SOKÓŁ Kaszczor
58' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
53' LKS KŁOS GAŁOWO Jędrzej Kąkol
49' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
44' LKS KŁOS GAŁOWO Jędrzej Kąkol
26' LKS KŁOS GAŁOWO Paweł Stachura
25' LKS KŁOS GAŁOWO Wiesław Rzeszowski
18' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Spichaj
W dniu wczorajszym Seniorzy rozegrali awansem 28 kolejkę Red Box Klasy Okręgowej. Na prośbę Gości mecz odbył się wczoraj ponieważ Sokół Kaszczor w weekend obchodzi 100-lecie,z tej okazji życzymy samych sukcesów sportowych. Ale wracając do meczu Goście od początku schowani za podwójna gardą którą udało się przebić w 18 minucie. Do przerwy zasłużone prowadzenie 4-0. Jak się okazało w 2 połowie mecz można było określić Stachu show! Paweł Stachura bo o nim mowa w dniu wczorajszym aż czterokrotnie umieszczał piłkę w bramce Gości potwierdzając że forma rośnie 💪
👏👏👏 Dla Zespołu za dobrą reakcje po starcie punktów w Komornikach. Dziękujemy Zapaleńcom za obecność i wsparcie 💪
W czwartek 16 czerwca Seniorzy zagrają w Pniewach z Sokołem a początek meczu o 15.
Kłos Gałowo - Sokół Kaszczor 9-1 (4-0)