1

:

1

82' LZS Otorowo
77' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
74' LZS Otorowo
60' LKS KŁOS GAŁOWO Dawid Jankowski
50' LZS Otorowo
50' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Spichaj
37' LZS Otorowo
Godz. 16 mecz na szczycie Red Box Klasy Okręgowej w którym podejmowaliśmy LZS Otorowo. Od początku oba Zespoły z dużym respektem dla siebie co przełożyło się na bezbramkowy remis do przerwy. 10 minut po przerwie Goście wykorzystują błąd w naszym ustawieniu i jest 0-1. Rzuciliśmy się do odrabiania strat ale w 76 minucie nadziewamy się na kontrę w sytuacji sam na sam Jakub Szczepankiewicz utrzymuje nas w grze a minutę później Jarosław Jopp doprowadza do wyrównania po bardzo dobrze rozegranej kontrze. Bramka "Joppka" zwieńczona kołyską dla nowonarodzonego dziecka Jarka i Marty. Gratulacje dla Rodziców! Wracając do meczu mieliśmy jeszcze piłkę meczową ale mecz zakończył się remisem 1-1. Gościom dziękujemy za dobry mecz. My pracujemy dalej ⚽💪
Wielkie dzięki dla Zespołu za walkę i dla zapaleńców za niepowtarzalna atmosferę 💪💪💪
Kłos Gałowo - LZS Otorowo 1-1 (0-0)

2022-05-14 16:00