NAP Polonia Nowy Tomyśl

2

:

2

88' NAP Polonia Nowy Tomyśl
63' LKS KŁOS GAŁOWO Łukasz Spychała
43' NAP Polonia Nowy Tomyśl
42' LKS KŁOS GAŁOWO Krystian Dolata
34' NAP Polonia Nowy Tomyśl
32' LKS KŁOS GAŁOWO Bartosz Romańczuk
30' LKS KŁOS GAŁOWO Bartosz Romańczuk
30' NAP Polonia Nowy Tomyśl
9' LKS KŁOS GAŁOWO Sławomir Roguszka
9' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
1' NAP Polonia Nowy Tomyśl
W dniu dzisiejszym Seniorzy rozegrali mecz w ramach 6 kolejki Red Box Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem NAP Polonia Nowy Tomyśl. Licznie zgromadzeni kibice w Gałowie zobaczyli dobre, ciekawe i obfitujące w mnóstwo sytuacji bramkowych z jednej jak i z drugiej strony spotkanie. Jeszcze dobrze się mecz nie rozpoczął a już w 39 sekundzie przegrywamy 0-1. Od tego momentu przejmujemy inicjatywę czego efektem 2 bramki Bartosza Romańczuka. Jeszcze przed przerwą Goście doprowadzają do wyrównania. Wynik z pierwszej połowy nie uległ zmianie w drugiej części chociaż sytuacje zmiany wyniku mialy obie strony. Mecz zakończył się remisem, dziękujemy NAP Polonia Nowy Tomyśl - Seniorzy za ciekawy mecz i do zobaczenia ⚽
Szanujemy punkt i jedziemy dalej 💪
Z tydzień w sobotę wyjazd do KS Canarinhos Skórzewo . Początek meczu o 16.30 w Skorzewie⚽⚽⚽
Kłos Gałowo - NAP Polonia Nowy Tomyśl 2-2 (2-2)