:

5

85' LKS KŁOS GAŁOWO
78' DĄB Kębłowo
67' LKS KŁOS GAŁOWO Dawid Jankowski
61' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
57' LKS KŁOS GAŁOWO Michał Konieczny
56' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
50' LKS KŁOS GAŁOWO Bartosz Romańczuk
44' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
39' LKS KŁOS GAŁOWO Wiesław Rzeszowski
28' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Król
21' DĄB Kębłowo
W dniu dzisiejszym Seniorzy udali się w ramach 5 kolejki Red Box Klasy Okręgowej na jeden z najdlaszych wyjazdów w rundzie czyli na mecz z Dąb Kębłowo . Po porażce przed tygodniem Zespół chciał dziś zwyciężyć ale po kolei. Od początku Gospodarze z lekką przewagą czego efektem bramka z rzutu wolnego,10 minut przed przerwą za zagranie ręką w polu karnym Bartosz Romańczuk zamienia "11" na bramkę i do przerwy 1-1. 49 minuta kolejna ręka i Bartek znowu z 11 metrów na 1-2, następnie swoje ⚽⚽ trafienia na przestrzeni 5 minut zalicza Jarosław Jopp. Gospodarze w 78 minucie zmniejszają rozmiary porażki ale 5 minut później Sławomir Roguszka dostaje dobre podanie uderza na bramkę po interwencji bramkarza piłka odbija się od obrońcy i wpada do bramki 👏👏👏 Dobry mecz w naszym wykonaniu, cieszy skuteczność i mamy pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie. 👏👏👏dla Zespołu za walkę oraz dla kibiców za obecność i pomoc w relacji 💪💪💪
Dąb Kębłowo - Kłos Gałowo 2-5 (1-1)