2

:

4

90' KORONA Bukowiec
82' LKS KŁOS GAŁOWO Dawid Jankowski
78' KORONA Bukowiec
70' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
67' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
65' LKS KŁOS GAŁOWO Jakub Kamiński
55' KORONA Bukowiec
51' KORONA Bukowiec
50' KORONA Bukowiec
48' KORONA Bukowiec
43' KORONA Bukowiec
4' LKS KŁOS GAŁOWO Krystian Wojciechowski
W dniu dzisiejszym Seniorzy podejmowali LKS Korona Bukowiec . Od początku przez kwadrans Goście przejęli inicjatywę jednak pozbieraliśmy się i w 30 minucie mieliśmy "setkę" sytuacja nie została wykorzystana za to Goście wykorzystali Nasz błąd w 44 minucie i na przerwę schodzimy przy 0-1. Tuż po przerwie tracimy kolejną bramkę, na dodatek nie wykorzystujemy rzutu karnego. Po bramce na 1-2 łapiemy kontakt ale niestety przeciwnik wykorzystuje kolejny Nasz błąd i jest 1-3. Jednak My walczyliśmy dalej i w 78 minucie znowu łapiemy kontakt. W ostatnich minutach rzuciliśmy wszystko na jedną kartę, mieliśmy swoje sytuacje jednak Goście w ostatniej akcji zamykają mecz. Podsumowując ponosimy pierwszą porażkę w sezonie, gratulacje LKS Korona Bukowiec ,My walczymy dalej i za tydzień wyjeżdżamy na mecz z Dąb Kłębowo.
Kłos Gałowo - Korona Bukowiec 2-4 (0-1)