2

:

2

88' NKS Niepruszewo
80' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Król
70' NKS Niepruszewo
56' LKS KŁOS GAŁOWO Sławomir Roguszka
52' NKS Niepruszewo
27' LKS KŁOS GAŁOWO Bartosz Romańczuk
20' NKS Niepruszewo
15' NKS Niepruszewo
11' NKS Niepruszewo
8' NKS Niepruszewo
O 15 seniorzy rozpoczęli mecz z NKS Niepruszewo, źle wchodzimy w mecz ponieważ w 13 minucie tracimy bramkę. Zadziałało to na Nasz Zespół jak płachta na byka, w 15 Gospodarze tracą jednego zawodnika i od tego momentu pełna nasza dominacja udokumentowana bramką Bartosza Romańczuka. Druga połowa zaczyna się dla Nas jeszcze lepiej bo w 58 Sławomir Roguszka wyprowadza Nas na prowadzenie. Kontrolujemy grę jednak w 88 minucie jedyna sytuacja w 2 połowie wykorzystana przez Gospodarzy i wynik 2-2. Pozostaje niedosyt ale ten punkt trzeba szanować. Trzeba też zaznaczyć że w tym meczu piłka po Naszych strzałach 4 razy lądowała na poprzeczce i 2 razy na słupku bramki Gospodarzy. Szanujemy punkt i jedziemy dalej.⚽⚽⚽
Za tydzień podejmujemy o 15 Koronę Bukowiec.
NKS Niepruszewo - Kłos Gałowo 2-2 (1-1)
⚽ Bartosz Romańczuk ( as Wiesław Rzeszowski)