SPÓJNIA Strykowo

3

:

1

88' SPÓJNIA Strykowo
27' LKS KŁOS GAŁOWO Wiesław Rzeszowski
14' LKS KŁOS GAŁOWO Patryk Król
2' LKS KŁOS GAŁOWO Dawid Jankowski
W dniu dzisiejszym Seniorzy po 4 latach wrócili do rozgrywek w Klasie Okręgowej. Debiut przypadł na pojedynek że Spójnią Strykowo która jest bardzo doświadczonym Zespołem w Klasie Okręgowej. Od początku Nasz Zespół "rzucił" się na przeciwnika czego efektem bramka Dawida Jankowskiego po asyście Pawła Stachury i od 2 minuty prowadzimy 1-0. Po kwadransie było już 2-0 po świetnym rajdzie Pawła Szczepaniaka który idealnie obsłużył Patryka Króla. W 24 minucie drugą asystę zaliczył Paweł Stachura a drogę do bramki znalazł Wiesław Rzeszowski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0. Druga połowa to już mniejsza intensywność z Naszej strony jednak swoje sytuacje mieliśmy. W 88 minucie Goście jak się potem okazało strzelają bramkę honorową i ostatecznie na inaugurację pokonujemy Spójnię 3-1. Debiuty w tym spotkaniu zaliczyli nowi zawodnicy Naszego Zespołu Sławomir Roguszka, Paweł Szczepaniak i Paweł Stachura oraz 16 letni junior Dominik Wiśniewski.Gratulacje dla Całego Zespołu i jak zwykle dziękujemy Naszym licznie zgromadzonym Kibicom 💪💪👏👏
Kłos Gałowo - Spójnia Strykowo 3-1 ( 3 - 0 )