ROŻNOVIA Rożnowo

4

:

2

82' ROŻNOVIA Rożnowo
80' LKS KŁOS GAŁOWO Bartosz Romańczuk
78' LKS KŁOS GAŁOWO Jarosław Jopp
54' LKS KŁOS GAŁOWO Dominik Kaczmarek
50' ROŻNOVIA Rożnowo
39' LKS KŁOS GAŁOWO Mikołaj Maćkowiak
W dniu dzisiejszym Seniorzy zagrali zaległy mecz 14 kolejki a przeciwnikiem Rożnovia Rożnowo. W poprzedniej rundzie ponieśliśmy porażkę, dlatego Zespół chciał się zrewanżować. Pierwsza połowa całkowicie pod Nasze dyktando co udokumentowane zostało w 42 minucie ⚽ Mikołaja Maćkowiaka. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem lecz 5 minut po przerwie tracimy bramkę. Radość Gości z remisu trwała 4 minuty bo na prowadzenie wyprowadza Nas Dominik Kaczmarek. Następnie swój udział w meczu bramką zaznacza Jarosław Jopp i Bartosz Romańczuk. Goście w 82 minucie strzelają na 4-2 ale na nic więcej tego dnia nie było ich stać. Odnosimy bardzo ważne zwycięstwo. Brawo dla Całej Drużyny i Trenera za walkę i determinację. Dziękujemy również Naszym Kibicom za obecność i wsparcie 💪👏
Kłos Gałowo - Rożnovia Rożnowo 4-2 (1-0)
⚽ Mikołaj Maćkowiak
⚽ Dominik Kaczmarek
⚽ Jarosław Jopp
⚽ Bartosz Romańczuk
W najbliższą sobotę Seniorzy zagrają na wyjeździe z Wartą Sieraków , początek meczu o 18.

2021-06-03 14:00

Patryk Król, Wiesław Rzeszowski, Krystian Wojciechowski, Dawid Jankowski, Marcin Damse